Iskuri
SuljeSulje
Salaista vakkari
Mies, 50v, Helsinki
Haen ongelmatonta ihan tavallista 100% tervettä ala ja yläpäästä olevaa miestä. Kropaltasi saisit olla joko sporttinen/ lihaksikas tai skrode rento mies. Voit olla gay, bi, hetero tai ukm, yli 50v. Bt Erityisesti kiihottaisi, jos olet maskuliininen karvainen, kalun tulisi olla mielellään normaalia kookkaampi ( eivät kuitenkaan pakollista), mielellään vähän karvainen tai poslari. Pidät imemisestä ja munasta pepussasi. Olisi kivaa jos tykkäät imeä kalua loppuun asti, ja osaat ottaa hyvin suihin . Imut paljaalla, panot vain kumilla. Olen siisti, luotettava, terve, miehekäs ja savuton 50v 178/80/16 mies. Olisi erittäin kiva löytää pidempi aikaista seuraa. Paikka on.
Lähetetty 15.8.2026 klo 19:39, #169733

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36374 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36374 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 36374 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.