Iskuri
SuljeSulje
Pitkä herrasmies
Mies, Helsinki
Hei! Sinä todella kaunis, pitkä, erittäin muodokkaan, täyteläisen, upean pepun omaava nuori nainen Helsingissä hyvin pienellä uimarannalla lähellä laituria Töölön Mestaritallin ja Soutustadionin välissä su 7.6. noin klo 16.50. Kaunis, upea peppusi oli kiihottavasti pystyssä..luit kirjaa ja ruskeat hiuksesi olivat nutturalla pääsi päällä valkoisella kukalla kiinnitettynä. Vieressäsi olivat musta laukku ja valkoiset urheilutossut. Minä pitkä herrasmies, joka kävi laiturilla. Ylläni tummansininen farkkutakki, siniset farkut, tumma kuviollinen t-paita ja ruskeat nahkakengät. Otahan rohkeasti yhteyttä; haluaisin tavata sinut ja tutustua sinuun!
Lähetetty 7.6.2026 klo 17:24, #165482

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 57155 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 57155 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.