Iskuri
SuljeSulje
Kimppaa?
Mies, 56v, Helsinki
Seksiseuraa tai kimppaa tiistain myöhäisiltaan (alkaen n. klo 22)? Mua kiimaavat ns. perusmiehet, työkampemiehet ja sporttiset kaverit, siisti parta ja karvainen perse, jota olisi kiva saada naamalle. Imetään mielellään puolin ja toisin, ehkä muutakin. Mulla tai sulla, teillä paikka keskustassa tai lähellä. Vastaa nrolla, niin päästään kiimailemaan. Myös nuoremat miehet. jos hauskaa, niin voitaisiin tavata toistekin.
Lähetetty 23.12.2025 klo 2:21, #156279

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36438 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 36438 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.