Iskuri
SuljeSulje
Kookasta käteen
Mies, 43v, Helsinki
Etsiskelen itseäni vanhempaa miestä, jolla olisi kookkaampi kikkeli ja jota saisi hieroa, tutkia ja runkata. Toki homma sopii myös toisin päin. Itse olen tukeva kaveri ihan vaan normi kullilla. Mieli tekisi tutustua kookkaaseen varustukseen. Olen siisti ja mutkaton kaveri. Mua ei haittaa vaikka olisit kokematonkin,
Lähetetty 21.12.2025 klo 17:30, #156204

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 29263 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 29263 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.