Iskuri
SuljeSulje
Persettävanhemmalle
Mies, 40v, Helsinki
Moi. Täällä huhuilee 39v, 182,79,15,terve ja siisti bi-bottom kundi. Aika kokematon (vielä) miesten kanssa. Olen naiselle varattu, terve bi-mies. Ei partaa,ei viiksiä itsellä. Urheilullinen, alapäästä siisti ja pepun ja pallien osalta posliini olen. Etsin vanhempaa top-miestä. Olet mieluiten yli 60v,(ikäero kiihoittaa), paikan omaava setä. Tykkäät kun nuorempi mies imee varmasti upeaa kaluasi kiimaisena ja saat sen jälkeen nussia (kumilla) mun vähänkäytettyä ja todella tiukkaa persettä. Varmaan nautinto sinulle. Saat lopuksi laueta, jos haluat, mun lämpimään suuhun ja kasvoilleni. S.postia tulemaan tsi tex/whatsup Ps. Tykkään ja voin myös laittaa esim.avopikkarit, avosukkahousut,verkkosukat päälleni, jos se sua kiihoittaa.
Lähetetty 24.4.2025 klo 18:08, #141267

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 39637 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 39637 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.