Iskuri
SuljeSulje
JepJep78
Mies, 46v, Askola
Hei, Täällä olis 46v kalju ja parrakas bi ukm mitoilla 176/77/17. Tarjoan seuraani niin miehille, naisille ja pareille. Mikäli siis kaipaa uusia kokemuksia tai muutoin hieman lisäpotkua seksielämään niin rohkeasti viestiä tulemaan niin katsotaan mitä kaikkea kivaa keksitään. Paikka minulla on epäsäännöllisesti ja toisinaan tapaaminen onnistuu myös päiväsaikaan. Muita ikä rajoitteita ei ole kunhan vain täysi-ikäisyys täyttyy.
Lähetetty 28.1.2025 klo 13:37, #136042

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 49971 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 49971 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.