Iskuri
SuljeSulje
sbp24
Mies, 59v, Vantaa
Etsin painikaveria,olen 59v.,178,78,,sellaista kevyttä mattopainia,missä joudut selätetyksi,toivon että tykkäät alistua,,niinkuin kouluaikoina tykkäsin selättää ja istua päällä pitkään kunnes allaoleva nöyrtyi,,ja lopuksi häviäjänä joudut ehkä ottaa suihin,,mun luona voitais painia,voit olla myös vanhempi eikä tarvii osata mitään,,kun vastaat niin laitatko sp-osoitteen tai p.numeron,niin voidaan sitä kautta viestiä ja sopia,, t.sbp24
Lähetetty 23.10.2026 klo 17:21, #173752

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 40303 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 40303 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 40303 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.