Iskuri
SuljeSulje
M+M seksiä
Mies, 46v, Merilappi
Heiphei. Tiistaista sunnuntaihin seudulla mökillä. Haluaisin luotettavasta miehestä s-seuraa. Mie enempi btm. 184.88..täysin posliini alakerta. Voin toki myös ottaa sinulta vain suihinkin. Siisti ja luotettava kaveri ois ok.. Otahan yhteyttä, katsotaan mihin se johtaa. Salaisiin nautintoihin ehkäpä. Numero mukaan, niin eiköhän sitten nähdäkin. 50-70v ois ok ikä.
Lähetetty 10.10.2026 klo 4:41, #172979

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 45867 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 45867 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 45867 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.