Iskuri
SuljeSulje
Salatyttöiliä
Mies
Hyvää luotettavaa top miestä 40-75v jolla tulee runsaasti.olen 60+ siisti luotteva bi salatyttöiliä.tykkään ottaa suihin ja peppuun.lomailen Kuusamossa 30.9-5.10 mökillä keskustan lähellä.jos olet kiinnostunut. Lähialueelta paikallinen tai turisti.
Lähetetty 23.9.2026 klo 8:36, #171961

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 26686 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 26686 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 26686 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.