Iskuri
SuljeSulje
sperma kortsut
Mies, 62v, Pohjois Karjala
Olen 62 v ukm ja etsin kaveria joka runkkaa kortsuihin. Runkkaa niihin ja kumi solmuun, ei haittaa vaikka pitemmänkin aikaiset spermat sisällä, runkkaan liukkaille ja käytän liukkarina, älä heitä niitä pois kun käyttöä niille mulla ois. Olen kiinostunut myös käytetyistä teko pilluista, uusia saa tilaamalla mutta haluan käytettyjä rikkinäisiäkin. Tykkäisin myös imeä ja runkata sukkahousu miestä ja plussaa olis jos korkkarit jalassa ja voi muutenkin asusteita vaikka autossa tai luonnossa. Luottamus tietenkin ehdoton, minulla ei seksiä puolison kanssa, hänellä omat harrastukset. Vastaile numerolla tai s.postiin, terveisin kiima runkkari.
Lähetetty 12.8.2026 klo 14:23, #169537

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 35571 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 35571 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 35571 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.