Iskuri
SuljeSulje
Mies etsi päiväkahvi
Mies, 67v, Turun seutu
Hei vaan mitäs sinne kuuluu nyt etsin jotakin Naista kanssani "Päiväkahvi seuraksi" voit olla ihan hyvin Opiskelijaa Nainen joka kaipasi jotakin Säpinää täs iltaisella sekä viikonloppuisin päivisin.Ja joka tulisi kylään täs iltaiselle mukavan työpäivän jälkeen tai sitten viikonloppuisin päivällä kun on silloin vapaata.Antamassa seksiä minulle.Asun ihan Turun keskustassa.Ja etsin täs Hellä kosketusta ja inttimiä Läheisyyttä.Etsin myöskin Hellyydestä kuin Suudelmista nauttivaa Naista.Voin mää tietenkin tulla sinne sinun luokse täs joku arkipäivä.No niin täs olisi nyt ihan mukava,vapaa,terve,siisti,huumorintajuinen töissäkäyvä Herrasmies Turusta joka kaipaisi siitä sinun seuraasi täs iltaisella sekä viikonloppuisin päivisin. Asun Yksin. S-posti tai Puh:nro nopeuttaa asiaa.
Lähetetty 8.8.2026 klo 12:13, #169271

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 59215 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit vastata tälle ilmoittajalle myös käyttämällä viestipoletteja lähettämällä tekstiviestin ISKURI 59215 + oma viestisi numeroon 0404563596. Mikäli käytät palvelua ensimmäistä kertaa tai polettisi ovat loppuneet, saat tekstiviestillä linkin ja ohjeet niiden ostamiseksi. Lue lisää polettien käyttämisestä ohjeista.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 59215 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.