Iskuri
SuljeSulje
MeidänKeväänHimot26
Mies, 61v, Savonlinna
Hei sinulle aikuinen pirteä Nainen Savonlinnasta tai lähialueella vapaa-aikoinasi liikuskeleva ja olet samassa tilanteessa , eli et saa tarpeeksi Miehistä läheisyyttä ,hellyyttä , hyvänäpitoa jne. , elikkä seksielämää ei oikein ole tai kumppanin kanssa ei enää oikein nappaa. Niin , otappas yhteyttä pikaisesti tälläiseen huumorilla höystettyyn , päihteettömään ja savuttomaan ihan kivaan ja vielä erotiikastakin ja sexistä suuresti innostuvaan Mieheen.Laita vastaukseen mukaan yhteystietojasi , niin nopeuttaa tapaamistamme.
Lähetetty 5.5.2026 klo 19:02, #163532

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 51434 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 51434 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.