Iskuri
SuljeSulje
vers30
Mies, 30v, Tornio
Mukava ja luotettava 30v mies etsii seuraa toisesta samanlaisesta miehestä. Paikka löytyy kyllä. Arviolta n. 180cm, normipainoinen jätkä. En etsi liian vanhaa seuraa eli max. 18-35v ikähaarukka. Etäisyydellä ei väliä. Puhnro mukaan viesteihin viestekä varten, en sähköpostittele enkä asenna kik, koska luottamuksella mennään. Vakkariseurakin kelpaa.
Lähetetty 9.3.2026 klo 23:12, #160318

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 32381 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 32381 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.