Iskuri
SuljeSulje
Mie
Nainen, 65v, Kymenlaakso
Tässä sitä taas ollaan muutaman vuoden jälkeen ja mietitään, laittaako ilmoitusta vai ei. Entiset on kyllä tuottaneet hetken kivaa,mutta siinä se. Ei oikein ole todennäköistä,että muuta nytkään ,jos sitten sitäkään. No niin,katselisin mielelläni suunnilleen ikäistäni mieshenkilöä,koolla tai uskonnolla,poliittisella kannalla tai seksuaalusella suuntautumisella ei ole väliä,kunhan ei tyrkytetä ja asioista voi puhua. Ite olen kuitenkin aika neutraali kaiken suhteen,en pane pahakseni jos se ei ole joku pakko johonkin juttuun. Itekin poltan tupakkaa ja kyllä se alkoholikin välillä maistuu,joten tuo vastapuolen täysraittius ei ehkä oikein käy. Ja siis ei parikymppisiä,on jo ongelmia nelikymppisten nuorten kanssa,siis lasten. Ja mitäs vielä,tottakai huumorintaju ei olis pahaksi, ja jos voisi jutella vähän kaikesta,ihan tuppisuu ei sais olla. No niin, ja ai sitten se juttu,mie olen liikuntaesteinen,siis jalka on en mie. Sitähän kaikki tietysti vierastaa,mutta näin nyt on. Jos vastaat jotain niin joku yhteystieto pitäisi löytyä vastauksesta. Tietysti jäi huomioimatta että joo seksihän se ensin kiinnostaa,no ei ihan heti ehkä mutta ei mulla ole välttämättä vastaan erikoisempaakin,jos muuten tuntuu kivalta. Moi!
Lähetetty 16.1.2026 klo 21:54, #157572

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 45644 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 45644 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.