Iskuri
SuljeSulje
Käsityöt
Mies, Lahti
Ukkomies Lahdesta n.45-65v kaipaisko kalusi toisen miehen kosketusta,hyväilyä ja runkkausta loppuun asti.Itse ensikertaa liikkeellä +viiskymppinen naiselle varattu 180.80 siisti,luotettava ja terve mies ja paikka olis ainakin silloin tällöin ja mukava saada vakikaveri pistä viestiä jos kiinnostuit ja puhelinnumero mukaan!
Lähetetty 12.1.2026 klo 12:29, #157367

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 24217 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 24217 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.