Iskuri
SuljeSulje
Pillunnuolija
Mies, 55v, Savonlinna
Olen 55 186 hoikka töissäkäyvä sinkkumies savonlinnan seudulta. Asiallinen siisti ja pidän itseäni tervepäisenä en minään hörö-häirikkönä. Etsin naista joka tykkäisi nuolettaa pilluansa pitkään hellästi ja huolella. Iälläsi ri ole merkitystä kunhan olet +19v. Unelmoin äidin tyttären yhdistelmästä äiti voisi testata taitoni ensin. Vaikkapa parikymppisistä kaveruksista jos vaikka yksin jänskättää liikaa. Myös kimpat ja pariskunnat kiinnostaa. Mulla rauhallinen paikka tavata. Vastaile rohkeasti jos vaikka saataisiin tapaaminen aikaiseksi. En ole hörhö hairikkö ja osaan pitää asian meidän salaisuutena.
Lähetetty 6.1.2026 klo 15:44, #157064

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 42886 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 42886 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.