Iskuri
SuljeSulje
Kalsarit vaihtamatta
Mies, 36v, Helsinki
Kalsarit vaihtamatta Tuleeko samoja kalsareita pidettyä useita viikkoja ellei kuukausia? Haiseeko tosi miehekäs jalkahiki? Suihkua tulee usein otettua kalsarit/uikkarit jalassa? Kullia ei ole muistettu pestä? Olen varmasti ok-näköinen kaveri Hgin Vallilasta. Laita viestiä. Paikka on.
Lähetetty 15.11.2025 klo 8:15, #154189

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 36618 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 36618 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.