Iskuri
SuljeSulje
Isoa klitorista
Mies, 54v, Tampere
Hei! Etsin naista, jolla iso klitoris. Olen kokenut paljon ja monenlaisten naisten kanssa: Pienten, suurten, hoikkien, runsaitten, lyhyitten ja pitkien. Mutta, isoa klitorista ei ole vielä tullut vastaan. Kaikki ovat olleet pieniä nappeja syvällä. Hyviä monella muulla tapaa. Haluaisin kohdata naisen, jolla on iso klitoris, sormettaa ja nuolla sitä. Yksi kerta, tai kaksi, tai enemmän, jos yhden kerran jälkeen molemmat haluavat lisää. Vapaa, varattu, salassa, luvalla, ei väliä. Ulkonäkö saa olla mitä on, ikä myös. Paikka voi olla hidaste, jos sinulla ei ole. En osta mitään. Työssäkäyvä, puhdas, asiallinen ja ystävällinen mies. Yhteystieto mukaan
Lähetetty 3.11.2025 klo 22:24, #153544

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 21493 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 21493 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.