Iskuri
SuljeSulje
Kumia ja alistumista
Mies, 50v, Vantaa
Mies, 50v, Vantaa. Hei vanhempi mies jota kiinnostaa kumi/pvc/nahka asut ja mutta fetismit. Olen mukava alistuja Vantaalta. Olen 50v 182 95 18. Sitoisitko, tekisit omallani enema laitteella hoidon. laittaisit tapin ja antaisit piiskaa. Vai kenties avuttomana ollessa runkkaisit kumihanskalla pitkän orgasmin jossa just ennen saaamista laittaisit sormen hieromaan eturauhasta. Terve mies täällä. Hoidan toki sinut miten haluat, mielellään kumin kanssa suuhun työntyen. Toivottavasti paikka leikeille löydetään. Muista yhteystiedot
Lähetetty 18.10.2025 klo 18:15, #152647

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 63845 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 63845 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.