Iskuri
SuljeSulje
Tositarkoituksella
Mies, 70v, Varsinais-Suomi
Olen siisti ja mukava ja hellä molemmista päistä terve vapaa mies. Olisitko valmis seurusteluun yhdessäoloon ja kenties vaikka rakastumaan? Ei avioliittoon. Kaipaisin naisellista seuraasi. En tupakoi eikä alkoholia juo kuin silloin tällöin,lähinnä olutta. Pärjään omillani ja elämäni on muuten kunnossa vain mukava naisseura olisi ihanaa. Ota yhteyttä ja treffataan ja vaihdetaan ajatuksia.
Lähetetty 7.10.2025 klo 14:59, #152019

Ilmoitukseen vastaaminen

Voit vastata tälle ilmoittajalle lähettämällä tekstiviestin ISKURI 25881 + oma viestisi numeroon 17252. Lähetetyn tekstiviestin hinta on 1,90 euroa. Puhelinnumerosi ei välity viestin vastaanottajalle.

Voit lähettää tälle ilmoittajalle myös kuvaviestin lähettämällä viesti ISKURIKUVA 25881 + oma viestisi + kuva numeroon 179888. Lähetetyn viestin hinta on 3,90 euroa.

Tiesithän, että voit käyttää palvelua myös yleisimpien operaattoreiden prepaid-liittymillä? (Varmista, että liittymälläsi on tarpeeksi saldoa)

Ilmoittaja voi vastata sinulle Iskurin kautta tekstiviestillä tai voit antaa muun yhteystiedon vastauksessasi.

Tekstiviestin enimmäispituus on 160 merkkiä. Tätä pidemmät viestit lähtevät puhelimestasi useampana viestinä ja laskutetaan jokainen erikseen. Älä käytä vastausviestissäsi hymiöitä tai muita erikoismerkkejä, ne eivät välity vastaanottajalle ja vähentävät merkittävästi yhteen viestiin mahtuvien merkkien määrää.